Haber Arşivi

8. Sınıf öğrencileri mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

8. Sınıf öğrencilerimizi ve ailelerini iftar yemeğinde ağırladık. İftar yemeğinin ardından grçekleştirilen mezuniyet töreninde tüm öğrencilerimize mezuniyet belgelerini verdik. Girecekleri LGS sınavında başarılar diliyor, onları mezun etmenin sevincini yaşıyoruz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

14 Mayıs,2019-Perşembe

"İlkokula Veda Ortaokula Merhaba" Programımız muhteşemdi.

4. Sınıflar "İlkokula Veda, Ortaokula Merhaba" Töreni için tüm öğrenci ve velilerimizle birlikte okulumuzda iftar yemeğinde bir araya geldik. İftar yemeğinin ardından öğrencilerimiz ve sınıf öğretmenleri ile birlikte pasta kesimi yaparak belgelerini verdik ve öğretmenlerimize hediyelerini takdim ettik. Onları bu eğitim yolunda en güzel şekilde yetiştiren öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür eder tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. 

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

09 Mayıs,2019-Perşembe

Anasınıfı Yıl Sonu Gösterisi

4 Mayıs Cumartesi günü Aksaray Kültür Merkezinde düzenlediğimiz Ana Sınıfı Yıl Sonu Programı velilerimizin yoğun katılımlarıyla coşku ve duygu dolu anlara sahne oldu. Ana Sınıfı öğrencilerimiz hazırladıkları gösterilerle hem ailelerini hem de öğretmenlerini gururlandırdılar. Bir yılın emeğini sergileyen öğrencilerimize ve mutlu bir eğitim-öğretim hayatı dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

04 Mayıs,2019-Perşembe

Okuma Bayramı 2019

Ak İrfan Koleji 1.sınıf öğrencileri Okuma Bayramı yaptı. 4 Mayıs Cumartesi günü Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleşen programda öğrencilerimiz danslarıyla, şiir ve şarkılarıyla ailelerine ve öğretmenlerine gurur ve duygu dolu anlar yaşattılar. Öğrencilerimize mutlu ve başarılı bir eğitim-öğretim hayatı dileriz.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

04 Mayıs,2019-Perşembe

2018-2019 Antalya Bilim ve Gençlik Olimpiyatları

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden özel okulların katılımıyla bu yıl 14.sü düzenlenen Antalya Bilim ve Gençlik Olimpiyatlarında Ak İrfan Koleji olarak Aksarayımızı başarıyla temsil ettik. 31 madalya 5 kupayla döndüğümüz olimpiyatlarda Aksarayımızın gururu olduk. Olimpiyatlarda madalya alan öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ederiz.

01 Mayıs,2019-Perşembe

Sınav Motivasyonu ve Doğru Ders Çalışma Teknikleri Semineri

İşler Yayın Grubu Rehberlik Koordinatörü Sayın Cem DURAK Bey'in katılımıyla 7 ve 8. Sınıflar için düzenlediğimiz "Sınav Motivasyonu ve Doğru Ders Çalışma Teknikleri" konulu seminerde öğrencilerimiz LGS sınavına hazırlık aşamasında uygulayabilecekleri faydalı bilgileri öğrendiler.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

23 Nisan,2019-Perşembe

Mersin-Tarsus Gezisi

23 Mart Cumartesi günü ortaokul öğrencilerimizler Mersin-Tarsus gezisi düzenledik. Geziye öğrencilerimiz yoğum ilgi gösterdi. Tarsus şelalesi, Tarsus Hayvan parkı, Taşkuyu Mağarası, Eshab-ı Kehf, Nusret Mayın Gemisi ve Danyal Peygamber Türbesi’ni kapsayan gezimizde eğlenceli anlar yaşadık. Gezimizi Mersin Limanı’ndan tekne turuyla tamamladık.

Mersin yöresinin kültürel ve doğal güzelliklerini tanıyan öğrencilerimizin memnuniyeti bizleri de çok mutlu etti.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

25 Mart,2019-Perşembe

18 Mart Çanakkale Zaferi 2019

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıldönümü okululmuzda coşkuyla kutlandı.

18 Mart,2019-Perşembe

4. Sınıf velilerine Ortaokula Uyum Semineri Düzenlendi.

4. sınıf velilerimizle kahvaltılı ORTAOKULA MERHABA toplantısı yapıldı. Kahvaltı sonunda Okul Müdürümüz ortaokul uygulamaları ile ilgili velilerimizi bilgilendirdi. Okul Rehber Öğretmenimiz ortaokula sağlıklı geçiş nasıl sağlanabilir? Okul, aile ve öğrenci olarak uyum sürecinde neler yapabiliriz? Konulu sunum yaptı.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

16 Mart,2019-Perşembe

İnci Mert Tur Çalışanları ile Toplantı

Okulumuzun servis hizmetlerini yürüten İnci Mert Tur yönetici, şoför ve hostesleri ile genel durum değerlendirme toplantısı yapıldı. Servis güvenliği, öğrenci giriş çıkışları gibi konuların konuşulduğu toplantımız oldukça verimli geçmiştir.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

15 Mart,2019-Perşembe

2019 BURSLULUK SINAVI

4-5-6-7. sınıf öğrencileri için 3 oturum şeklinde gerçekleştirdiğimiz bursluluk sınavımız sona erdi. Sınava giren tüm öğrencilerimize başarılar diler, İlgilerinden dolayı tüm velilere şükranlarımızı sunarız.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

16 Şubat,2019-Perşembe

Ben Okudum Kardeşlerim de Okusun

AK İRFAN KOLEJİ olarak düzenlediğimiz “BEN OKUDUM KARDEŞLERİM DE OKUSUN” kampanyası kapsamında öğrencilerimizin getirdikleri kitap ve kırtasiye ürünleri sahiplerine ulaştı. Kardeş okul olarak belirlediğimiz Şanlı Urfa Akçakale ilçesi Okaylar İlkokulu-Ortaokulu’na ulaşan kitaplarımızı alan öğrencilerin sevinçleri bizleri de çok mutlu etmiştir. Kampanyaya destek veren tüm öğrenci ve velilerimize canı gönülden teşekkür ederiz. 

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

08 Şubat,2019-Perşembe

Siyeri Nebi İlkokul Ödül Töreni

Değerler Eğitimi Ekibi tarafından Aralık ayında düzenlediğimiz Siyeri Nebi sınav sonucunda derece alan öğrencilerimiz ödüllendirildi. Okulumuz konferans salonunda düzenlediğimiz törenle ilk 10'a giren öğrencilerimize ödüllerini verdik. Uzun bir çalışmanın ardından girdikleri sınavın sonucunda başarılı olan öğrencilerimizin sahnedeki mutlulukları görülmeye değerdi.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

11 Ocak,2019-Perşembe

Siyeri Nebi Ortaokul Ödül Töreni

Değerler Eğitimi Ekibi tarafından Aralık ayında düzenlediğimiz Siyeri Nebi sınav sonucunda derece alan öğrencilerimiz ödüllendirildi. Okulumuz konferans salonunda düzenlediğimiz törenle ilk 10'a giren öğrencilerimize ödüllerini verdik. Uzun bir çalışmanın ardından girdikleri sınavın sonucunda başarılı olan öğrencilerimizin sahnedeki mutlulukları görülmeye değerdi.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

11 Ocak,2019-Perşembe

7. Sınıf Velileri ile Kahvaltı Semineri

7. Sınıf annelerimizi ağırladığımız kahvaltı programının ardından velilerimize , Mahremiyet ve Sosyal Medya Kullanımı başlıkları altında seminer verdik. Aile Terapi Rehber Öğretmeni Nazife Hardal Hanım'ın sunumunu yaptığı seminerde ailelerimizi çocuklarımızla ilgili pedagojik açıdan bilgilendirmeye çalıştık.

Haberle ilgili resim galerisi için tıklayınız...

05 Ocak,2019-Perşembe